Секція інформаційних систем і технологій.
Партнери

DreamSpark – програма корпорації Microsoft, що надає студентам і аспірантам безкоштовний доступ до інструментів Microsoft для розробки та дизайну. Дана програма поширюється на учнів старших класів шкіл, студентів вузів, аспірантів та викладачів ВУЗів. Таким чином Microsoft відкриває студентам всього світу прямий безкоштовний доступ до професійних інструментів розробки та дизайну! Ці інструменти допоможуть вам розкрити свій творчий потенціал і закласти основи успішного навчання та кар’єри!

Безкоштовно одержувати ці програми та користуватися ними можуть студенти за умови підтвердження свого статусу. Успішно підтвердивши свій статус, студенти можуть безкоштовно завантажувати ліцензійне ПЗ та навчатися за допомогою електронних курсів Microsoft.

Одержуване програмне забезпечення може використовуватися тільки для некомерційного використання - в навчальних, наукових і дослідницьких цілях.
Відповідно до ліцензійної угоди користувачі, які вийшли зі статусу студента, втрачають право завантажувати програмне забезпечення за програмою DreamSpark, однак можуть продовжити використовувати ПЗ, отримане за програмою DreamSpark в період перебування у статусі студента.

Для реєстрації у системі DreamSpark звертатись до Ришковця Ю.В.

Вхід в систему DreamSpark: http://e5.onthehub.com/WebStore/Welcome.aspx?ws=70219cce-779b-e011-969d-0030487d8897&vsro=8&JSEnabled=1

27.03.2014 17:26