Секція інформаційних систем і технологій.
Новини

Науково-методичний семінар студентів

У вівторок, 3 квітня 2018 року о 12.00 в ауд.5 відбудеться науково-методичний семінар для студентів груп КН-407 Б та КН(2)-211 Б. 

Автор Мар'яна Скіць (28 Mar 2018)

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Комп’ютерні науки»

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Комп’ютерні науки» проводитиметься 20 лютого 2018 року на базі ІФМЕІТ.

До участі в І етапі запрошуються ВСІ бажаючі  студенти.

Автор Мар'яна Скіць (09 Feb 2018)

ІТ в Дрогобичі

26 червня в міській раді Дрогобича відбулась сесія на тему розвитку ІТ в Дрогобичі. На ній зібрались представники влади, освіти та ІТ-сфери – тих напрямків, без співпраці яких реалізувати задумане не вдасться. Кожен висловлював свої ідеї, задуми та побажання того, як потрібно рухатись надалі, щоб Дрогобич був не лише «smart city», але й містом інформаційних технологій, з розвинутою ІТ-спільнотою та бюджетоформуючим ІТ-бізнесом.

Програма підтримки студентів спеціальності «Комп’ютерні науки»

Міська влада сприятиме студентам, які навчаються на спеціальності «Комп’ютерні науки» в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.

Міська влада та ІТ-бізнес розробляють систему стипендіальних програм для студентів зазначеного профілю, систему договорів про пільгове кредитування плати за навчання, систему працевлаштування за фахом у Дрогобичі, у т.ч. і під час проходження практик.

Переглянути Програму підтримки студентів спеціальності Комп'ютерні науки  

Детальна інформація на сайті Дрогобицької міської ради http://drohobych-rada.gov.ua/

Автор Мар'яна Скіць (29 Jun 2017)

Результати ІІ науково-практичної інтернет-конференції «Проблеми моделювання та розроблення інформаційних систем»

У Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка 20 травня 2017 року було проведено  ІІ наукову-практичну інтернет-конференцію «Проблеми моделювання та розроблення інформаційних систем».

Конференція організована кафедрою інформаційних систем і технологій (завідувач кафедри – кандидат фізико-математичних наук, доцент Григорович Віктор Геннадійович). До участі в інтернет-конференції долучилися студенти та викладачі вищих навчальних закладів.

Переглянути збірник тез ІІ науково-практичної інтернет-конференції

Оргкомітет конференції висловлює щиру подяку усім учасникам конференції та налаштований на продовження співпраці в різноманітних наукових проектах.

Автор Мар'яна Скіць (20 May 2017)

Графік захисту кваліфікаційних робіт

19-20 червня 2017 року КЕМ-105 (С)

21 червня 2017 року КН-215 (Б)

22-23 червня 2017 року КН-406 (Б)

Автор Мар'яна Скіць (15 May 2017)

14.07.2015 13:11