Секція інформаційних систем і технологій.
Перспективи

Чому вибирають «Комп'ютерні науки»?

 

IT-спеціалісти потрібні в будь-якій компанії, незалежно від масштабів і сфери діяльності. Зараз ці фахівці мають великий попит у зв'язку з виходом на ринок західних компаній, а також розширенням існуючих виробництв. За більшістю показників (оплата праці, вплив професії на здоров'я, можливість віддаленої роботи та ін). Ця професія є і буде однією з найбільш привабливих. Саме таких фахівців і готує Дрогобицький державний педагогічний університет.

Де працюють наші випускники?

 

Випускники мають можливість працювати на підприємствах транспортної галузі країни, у виробничих i науково-дослiдних пiдприємствах IT-iндустрiї, у вищих навчальних закладах України, провiдних комп'ютерних фiрмах України,  тобто там, де впроваджують і експлуатують комп’ютерні інформаційні системи та технології. Фундаментальна підготовка дозволяє їм мати гідну роботу на багатьох великих підприємствах і установах.

Цікава і захоплююча робота, конкурентна заробітна плата і постійний попит на фахівців після закінчення університету - все це для тих, хто вибирає напрямок навчання «Комп'ютерні науки».
 

 

12.02.2020 12:17