Кафедра інформатики та інформаційних систем.
Новини

Результати V науково-практичної інтернет-конференції «Проблеми моделювання та розроблення інформаційних систем»

У Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка 23 квітня 2021 року було проведено V наукову-практичну інтернет-конференцію «Проблеми моделювання та розроблення інформаційних систем». Конференція організована кафедрою інформатики та інформаційних систем (завідувач кафедри – кандидат технічних наук, доцент Сікора Оксана Володимирівна). До участі в інтернет-конференції долучилися студенти та викладачі вищих навчальних закладів.

Переглянути збірник тез V науково-практичної інтернет-конференції.

Оргкомітет конференції висловлює щиру подяку усім учасникам конференції!

Автор Мар'яна Скіць (05 May 2021)

Режим дистанційного навчання

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням кopoнaвipycнoї хвороби (COVID-19) у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка продовжено режим дистанційного навчання до 31 грудня 2020 року.

Автор Мар'яна Скіць (26 Nov 2020)

З Днем студента!

Прийміть щирі вітання з Міжнародним Днем студента! Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, миру, наснаги та реалізації найзаповітніших мрій. Ви – майбутнє нашої країни!

Автор Мар'яна Скіць (17 Nov 2020)

Увага

В Університеті продовжено режим дистанційного навчання до 29 листопада 2020 року.

Автор Мар'яна Скіць (13 Nov 2020)

Дистанційне навчання

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням кopoнaвipycнoї хвороби (COVID-19) у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка запроваджено режим дистанційного навчання з 19 жовтня до 15 листопада 2020 року.

Автор Мар'яна Скіць (16 Oct 2020)

06.12.2020 22:27